ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА:

Способи оплати
Стандартним способом оплати є безготівкова оплата на розрахунковий рахунок організації на підставі виставленого рахунку.
Велика увага приділяється якості упаковки. Стандартна або індивідуальна упаковка, створена нашими фахівцями, гарантує збереження продукції під час будь-якого виду транспортування, зручність розвантаження та зберігання після отримання замовником.
Сляби всіх фактур і вироби полірованої, гладкої матової і полірованої фактури упаковують в ящики або в ящикові піддони у вертикальному положенні не більше двох рядів по висоті лицьовими поверхнями один до одного. Між лицьовими поверхнями полірованих плит і виробів укладають паперові або дерев'яні прокладки або стружку.

Гранітна плита поставляється на піддонах або в ящиках. Вироби загортають у фольгу і скріплюють пакувальним скотчем. Для забезпечення безпеки під час транспортування, а також різноманітних переміщень і тимчасового компактного зберігання, наприклад, на будівельних майданчиках, на піддони з гранітною плиткою додатково встановлюється жорстка дерев'яна обрешітка. Ціна упаковки входить у вартість товару.
УПАКОВКА ПРОДУКЦІЇ:
КОНТАКТИ:
ТОВ «Виробничо-торговельний дім «БУДКАМІНЬ»
Директор Агієвич Сергій
Юридична адреса:
69068, Україна, м. Запоріжжя, вул. Фелікса Мовчановського (Копьонкіна), 54
Фізична адреса:
70500, Машинотракторна, 12-А, м. Оріхів,
Запорізька область, Україна

Телефони:
+38 (067) 38-38-111

+38 (050) 454 15 99

+38 (050) 48 00 328

Робочий час:
з 8.00 до 17.00.
е-mail: ua.stroykamen@gmail.com